Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
20.11.2020
Brusivo Kovax pro broušení pryskyřice
Nově na našem eshopu nabízíme brusivo a příslušenství Kovax pro broušení licí pryskyřice. V nabídce najdete brusné kotouče pro hrubé broušení Tri-Pro ... číst celé
27.10.2020
Licí pryskyřice Veropal
Nové v našem e-ahopu naleznete i licí pryskyřice Veropal včetně pigmentových roztoků a pigmentových past pro barvení pryskyřice, separátoru, penetrace... číst celé
20.07.2020
Služby zákazníkúm, poradenství a konzultace
Vážení zákazníci. Vzhledem k našim možnostem a zkušenostem Vám můžeme nabídnout speciální služby: 1. Z cenově výhodnějšího velkého balení produktů (... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Ověřeno zákazníky
 
 1. Úvod
 2. Produkty podle druhu
 3. Loctite 7227 1kg Nordbak bílý keramický nátěr

Loctite 7227 1kg Nordbak bílý keramický nátěr

LOCTITE 7227 je ultrahladký, keramikou plněný epoxid, který poskytuje velmi lesklý nátěr s nízkým třením na ochranu proti oděru, kavitaci a pro snížení turbulence. Šedý, 1kg.

LOCTITE 7227 je ultrahladký, keramikou plněný epoxid, který poskytuje velmi lesklý nátěr s nízkým třením na ochranu proti oděru, kavitaci a pro snížen... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
2 820,00 Kč
2 330,58 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:6675
Výrobce:Loctite
použití:proti opotřebení
Balení:1 kg
Teplotní odolnost:-28 až +120°C
Barva:šedá
Báze:epoxid
Doba vytvrzení:30 min
provedení:sada
Mísící poměr:2,75:1
Doba zpracovatelnosti při 20°C:30 min
Kompletní specifikace

LOCTITE 7227 je ultrahladký, keramikou plněný epoxid, který poskytuje velmi lesklý nátěr s nízkým třením na ochranu proti oděru, kavitaci a pro snížení turbulence. Teplotní rozsah pro použití produktu je –29 °C až +93 °C. 

Minimální odběr 6 ks

 

Použití produktu:

LOCTITE 7227 se doporučuje jako ochrana zařízení proti korozi a opotřebení. Je možné jej použít jako svrchní nátěr na protioděrové směsi Loctite Nordbak v aplikacích, které vyžadují obnovení povrchu a dlouhodobou ochranu. Typické aplikace zahrnují vytváření hladkých, ochranných a oděruvzdorných nátěrů, opravy výměníků tepla a kondenzátorů, opravy propojovacích potrubí a skluzavek, opravy a obnovení povrchu kormidel a opravy oběžných kol čerpadel, motýlkových klapek a čerpadel, poškozených kavitací. Keramické nátěry 7228 a 7227 plus 7234 vysokote­plotní – dvě složky – určen pro ochranu povrchu proti opotřebení (koroze, eroze, kavitace, oděr) – lze aplikovat preventivně, nebo jako opravu – síla vrstvy po dvou nátěrech 0,5mm – opravy povrchů čerpadel, násypek, potrubí, lopatek turbín atd.

 

Vlastnosti: 

 • Technologie – Epoxid
 • Chemický typ – Epoxid
 • Vzhled (Pryskyřice) – Šedý
 • Vzhled (Tvrdidlo) – Jantarov
 • Vzhled (Smíchaný) – Šedá roztékavá kapalina
 • Složky – Dvousložkový
 • Mísicí poměr objemový pryskyřice : tvrdidlo 2,75 : 1 
 • Mísicí poměr hmotnostní pryskyřice : tvrdidlo 4,8 : 1 
 • Vytvrzení – Za pokojové teploty
 • Aplikace – nátěry
 • Zvláštní výhoda: Plněno silikonovým karbidem – pro poskytnutí maximální ochrany. Ultrahladká natíratelná konzistence. Snadno se míchá a používá. Snižuje prostoje. Vynikající adheze – vytváří trvalé spojení.

 

Příprava povrchu: 

Řádná příprava povrchu je rozhodující pro dlouhodobé účinné použití tohoto produktu. Přesné požadavky se liší s náročností aplikace, předpokládané provozní době a počátečních podmínek podkladu. 1. Vyčistěte, odmastěte a zdrsněte povrch, na který se má produkt nanášet. Čím lépe budou povrchy připravené, tím lepší budou výsledky použití nátěru. Pokud je to možné, doporučuje povrchy otryskat na čistý kov dle normy (SSPC-SP10/NACE No. 2). Pro méně náročné aplikace postačí zdrsnit povrch pomocí ručního nářadí. 2. Jako konečný krok po otryskání doporučujeme očistit povrch rozpouštědlovým čističem pro zajištění maximální adheze.

 

Míchání:

1. Teplota materiálu by měla být mezi 20 °C až 30 °C. 2. Rozmíchejte pryskyřici a tvrdidlo v jejich obalech a potom celý objem tvrdidla přidejte do pryskyřice a řádně promíchejte. Míchejte intenzívně tak dlouho, dokud nedosáhnete jednolité barvy směsi. Dobře setřete a rozmíchejte i materiál ze stěn a dna nádoby. Míchejte po dobu nejméně tři až pět minut.

 

Způsob nanášení:

1. Naneste plně promíchaný materiál na připravený povrch.

 

Upozornění:

Používejte schválené, přetlakové, dodané vzduchové respirátory pokud svařujete nebo řežete plamenem v blízkosti vytvrzené směsi. Nepoužívejte otevřený oheň na směs.

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakt
Prolep v.o.s.
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz