Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.01.2019
Pneumatické příslušenství
Připravujeme pro Vás rozšíření sortimentu o pneumatické příslušenství. Již brzy na našem e-shopu i v kamenné prodejně   číst celé
16.01.2019
Nový e-shop
Spustili jsme nový e-shop. Další nové produkty přibývají každý den. Sledujte nás on-line, nebo nás přijďte navštívit do naší kamenné prodejny.   číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné obchodní podmínky:

I. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností PROLEP v.o.s. (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“)

Prodávající
Prolep v.o.s. zabývající se prodejem zboží jak dalším prodejcům tak i koncovým uživatelům.

Kupující
Koncový uživatel – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Prodejce výpočetní techniky - při zahájení obchodních vztahů předkládá prodávajícímu doklady o svém podnikatelském oprávnění a o své právní subjektivitě (výpis z obchodního rejstříku, kopii živnostenského listu, Registraci k dani DPH) a je povinen tyto údaje průběžně aktualizovat.

Právní vztahy prodávajícího s prodejcem výpočetní techniky výslovně neupravené těmito VOP ani smlouvou mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími.
Individuální smlouva s kupujícím je nadřazena obchodním podmínkám.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.

II. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Objednávky přes internetový obchod na adrese www.prolep.cz: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Každý den je k dispozici nový aktualizovaný ceník. V on-line e-shopu jsou vždy aktuální a platné ceny.
Všechny ceny jsou smluvní. Zařazení do cenové kategorie provádí prodávající na základě bodu I. těchto VOP.

Ceny jsou vždy uvedeny s DPH, pokud není v ceníku nebo e-shopu uvedeno jinak.

Pokud si kupující není jistý do jaké cenové kategorie bude zařazen nebo není spokojen se svým současným zařazením, je možno s prodávajícím sjednat individuální podmínky.

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku, nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu potvrdí telefonicky / e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám.

Objednávat je možno následujícími způsoby:
• prostřednictvím elektronického obchodu na www.prolep.cz (dále jen „e-shop“)
• elektronickou poštou na adrese lepidla@prolep.cz

Odstoupení od smlouvy podle § 53 Občanského zákoníku je možné při dodržení těchto podmínek:
• Žádost o odstoupení musí být podána elektronicky tzn emailem nebo doporučeným dopisem
• Je možné do 14 dnů od odeslání zboží
• Zboží musí byt doručeno osobně nebo přepravní službou do 3 dnů ode dne vypovězení
• Odsoupení od smlouvy se týká pouze zboží vč. elektropoplatku nikoliv dopravného a balného
• Zboží nesmí vykazovat jakékoliv známky poškození a musí být dodáno včetně veškerého příslušenství (manuál , krabice...). Výjimkou jsou nosiče DVD/CD s filmem nebo programem a zboží vytvářené na míru zákazníka.
• Na zboží bude vystaven dobropis a peníze uhrazeny do 30 dnů ode dne vystavení dobropisu

Prodávající doporučuje kupujícímu provádět objednávky přes elektronický obchod nebo písemnou formou (e-mail) a uvést následující údaje:
• obchodní jméno a sídlo kupujícího
• IČO a DIČ, je-li registrován jako plátce DPH
• kód a název zboží dle ceníku
• jednotkovou cenu
• způsob odebrání a dopravy
• dodací adresu
• podpis osoby oprávněné objednávat zboží
• všechny další údaje, které kupující považuje za důležité
Přijaté objednávky jsou závazné a lze je zrušit pouze se zaplacením storno poplatku, jehož výše je 20% z ceny objednaného zboží.

VII. Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

dodání :

• na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)
• fakturou (zboží je odesláno až po uplném zaplacení na účet)
• platba na fakturu se splatností (pouze při splnění podmínek pro poskytnutí kreditu)

• zasílání přepravní službou: Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou PPL. Podmínkou je objednávka přijatá do 13:00. Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv do ČR do 48 hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky.

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu lepidla@prolep.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu. Pokud je kupujícím převzetí zásilky stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození dodávky není žádný nárok.
Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.12.2007 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakty
Prolep
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz