Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
10.03.2022
Nově v nabídce pigmenty a pasty do licí pryskyřice od Justresin a MyResin
Nově Vám na e-shopu i v kamenné prodejně nabízíme pigmentové pasty Justresin a práškové a perlescentní pigmenty MyResin. číst celé
15.03.2021
Videoukázka zapojení pneumatického pístu
Připravili jsme pro vás video jak jednoduše lze zapojit a ovládat pneumatický píst ručním ventilem a regulovat rychlost pístu škrtícími ventily. Vše n... číst celé
20.11.2020
Brusivo Kovax pro broušení pryskyřice
Nově na našem eshopu nabízíme japonské brusivo a příslušenství Kovax pro broušení licí pryskyřice. V nabídce najdete brusné kotouče pro hrubé broušení... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Ověřeno zákazníky
 
 1. Úvod
 2. Produkty podle použití
 3. Loctite 5331 100ml

Loctite 5331 100ml

LOCTITE® 5331™ je doporučen pro používání na závitové potrubní díly z plastů, určené pro rozvod teplé i studené vody. Objem 100 ml. Tuba.

LOCTITE® 5331™ má následující vlastnosti:  Technologie: Silikon Chemický typ: Acetoxy silikon Vzhled (nevytvrzený): Bílá pasta Složky: Jednosložkový ... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
550,00 Kč
454,55 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:6624
Výrobce:Loctite
použití:utěsnění závitů
Balení:100 ml
Barva:bílá
Báze:silikon
pevnost:nízká
Viskozita:střední
Kompletní specifikace

LOCTITE® 5331™ má následující vlastnosti: 

 • Technologie: Silikon
 • Chemický typ: Acetoxy silikon
 • Vzhled (nevytvrzený): Bílá pasta
 • Složky: Jednosložkový
 • Viskozita: Střední
 • Vytvrzení: Vlhkostí
 • Aplikace: Závitové těsnění
 • Pevnost: Nízká

 

LOCTITE® 5331™ je doporučen pro: používání na závitové potrubní díly z plastů, určené pro rozvod teplé i studené vody. Tento produkt vytvrzuje při okolní teplotě vlivem vzdušné vlhkosti na nízkopevnostní pružné těsnění, těsnicí teplou i studenou vodu.

 

TYPICKÉ VLASTNOSTI NEVYTVRZENÉHO MATERIÁLU

Měrná hmotnost při 25 °C 1,1 – Bod vzplanutí – viz Bezpečnostní list – Viskozita, Brookfield – RVT, 25 °C, mPa•s (cP): – Vřeteno 7, rychlost 10 ot/min. 50 000 Schopnost okamžitého těsnění Rychlost vytvrzení tohoto produktu nezávisí na lepeném podkladu, ale potřebuje nejméně 40% relativní vlhkosti pro získání plné těsnicí schopnosti (0,3 Mpa) během 12 hodin. Okamžitá těsnicí schopnost je 0,05 Mpa tlaku vody, měřeno na tvarovce velikosti 25,4 mm. Nízká teplota nesnižuje účinnost tohoto těsnění, pokud ovšem nebude vzdušná vlhkost rovněž nízká.

 

PROVOZNÍ VLASTNOSTI PŘI VYTVRZOVÁNÍ:

Otevřená doba. Otevřená doba při 25°C – 5 minut.

 

TYPICKÁ ODOLNOST VŮČI PROSTŘEDÍ:

Nízkopevnostní schopnost těsnit vydrží až do teploty 150 °C. Těsnicí schopnost vydrží až do 0,03 Mpa ve vodě při 90 °C. Zkouška zachování těsnicí schopnosti na ocelových závitových tvarovkách při použití roztoku voda/glykol, cyklování při teplotách 20 až 90°C po dobu 12měsíců bez průsaku.

 

Pokyny pro použití: 

1. Naneste produkt na závitové součásti (ty mohou být buď nevyčistěné nebo otřené vlhkým hadrem či papírovou utěrkou). 2. Produkt by měl být nanesen na vnitřní i vnější závit a poté vtlačen do závitů, aby bylo zajištěno dobré smáčení.

 

Skladování:

Produkt skladujte v neotevřených originálních nádobách na suchém místě. Informace o skladování produktu jsou uvedeny na etiketě nádob. Optimální podmínky skladování: 8 °C až 21 °C. Skladování pod 8 °C nebo nad 28 °C může nepříznivě ovlivnit vlastnosti produktu. Materiál odebraný z nádoby může být během používání kontaminován. Proto jej nikdy nevracejte do originálního obalu. Společnost Henkel nemůže nést odpovědnost za produkt, který byl kontaminován nebo skladován za podmínek jiných, než výše uvedených. Pokud jsou potřebné další informace, kontaktujte Vaše místní technické nebo zákaznické oddělení Henkel Loctite.

 

Klasifikace látky(směsi): 

H315 Dráždí kůži

H318 Způsobuje vážné poškození očí.

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakt
Prolep v.o.s.
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz