Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
10.03.2022
Nově v nabídce pigmenty a pasty do licí pryskyřice od Justresin a MyResin
Nově Vám na e-shopu i v kamenné prodejně nabízíme pigmentové pasty Justresin a práškové a perlescentní pigmenty MyResin. číst celé
15.03.2021
Videoukázka zapojení pneumatického pístu
Připravili jsme pro vás video jak jednoduše lze zapojit a ovládat pneumatický píst ručním ventilem a regulovat rychlost pístu škrtícími ventily. Vše n... číst celé
20.11.2020
Brusivo Kovax pro broušení pryskyřice
Nově na našem eshopu nabízíme japonské brusivo a příslušenství Kovax pro broušení licí pryskyřice. V nabídce najdete brusné kotouče pro hrubé broušení... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Ověřeno zákazníky
 
  1. Úvod
  2. Produkty podle použití
  3. Loctite 5366 310ml

Loctite 5366 310ml

Tento produkt se nedoporučuje používat v čistě kyslíkových nebo na kyslík bohatých systémech a neměl by se používat k těsnění chlóru či jiných silně oxidačních materiálů. Objem 310ml, kartuše.

LOCTITE® 5366™ má následující vlastnosti:  Technologie: Silikon Chemický typ: Acetoxy silikon Vzhled (nevytvrzený): Čirá pasta Složky: Jednosložkový ... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
390,00 Kč
322,31 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:6626
Výrobce:Loctite
použití:tmelení, lepení
Balení:310 ml
Barva:čirá
Báze:silikon
Kompletní specifikace

LOCTITE® 5366™ má následující vlastnosti: 

  • Technologie: Silikon
  • Chemický typ: Acetoxy silikon
  • Vzhled (nevytvrzený): Čirá pasta
  • Složky: Jednosložkový
  • Vytvrzení: Vulkanizace při pokojové teplotě
  • Aplikace: Lepení nebo utěsňování
  • Pružnost: Zvyšuje únosnost spoje a schopnost pohlcovat rázy v lepené ploše. 

 

LOCTITE® 5366™

 

Byl vytvořen speciálně jako spojovací prostředek zaručující perfektní těsnění, stejně jako lepení a ochranu. Typické aplikace zahrnují těsnění postranních oken u vlaků, těsnění tepelných zdrojů (sušičky, výměníky tepla, parní okruhy, ohřívače vody), poskytuje ochranu a izolaci pro elektrické skříně, lepí silikonové materiály a lze ho použít v mnoha různých aplikacích při všeobecné údržbě. Typické použití je pro aplikace do teploty 250°C.

 

TYPICKÉ VLASTNOSTI NEVYTVRZENÉHO MATERIÁLU

Měrná hmotnost při 25 °C 1,04 – Rychlost vytlačování, g/min 100 – Stékavost, ISO 7390, mm <2 – Bod vzplanutí – viz Bezpečnostní list.

 

VŠEOBECNÉ INFORMACE:

Tento produkt se nedoporučuje používat v čistě kyslíkových nebo na kyslík bohatých systémech a neměl by se používat k těsnění chlóru či jiných silně oxidačních materiálů. Informace pro bezpečné zacházení s tímto produktem najdete v Bezpečnostním listě (BL).

 

Pokyny pro použití: 

1. Pro co nejlepší výsledek lepení by měly být lepené povrchy čisté a odmaštěné. 2. Vytvrzování vlhkostí začíná okamžitě po té, co přijde produkt do styku se vzdušnou vlhkostí, proto by měly být součásti sestaveny během několika minut od okamžiku, kdy je produkt nanesen. 3. Sestavený spoj by měl být stlačen tak, až bude produkt vytlačován ze spáry a kompletně tak vyplní celou plochu spoje. 4. Spoj je třeba nechat řádně vytvrdnout (např. sedm dní) před uvedením do plného pracovního zatížení.

 

Skladování:

Produkt skladujte v neotevřených originálních nádobách na suchém místě. Informace o skladování produktu jsou uvedeny na etiketě nádob. Optimální podmínky skladování: 8 °C až 21°C. Skladování pod 8 °C nebo nad 28 °C může nepříznivě ovlivnit vlastnosti produktu. Materiál odebraný z nádoby může být během používání kontaminován. Proto jej nikdy nevracejte do originálního obalu.

 

Klasifikace látky(směsi): 

H315 Dráždí kůži

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakt
Prolep v.o.s.
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz