Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
10.03.2022
Nově v nabídce pigmenty a pasty do licí pryskyřice od Justresin a MyResin
Nově Vám na e-shopu i v kamenné prodejně nabízíme pigmentové pasty Justresin a práškové a perlescentní pigmenty MyResin. číst celé
15.03.2021
Videoukázka zapojení pneumatického pístu
Připravili jsme pro vás video jak jednoduše lze zapojit a ovládat pneumatický píst ručním ventilem a regulovat rychlost pístu škrtícími ventily. Vše n... číst celé
20.11.2020
Brusivo Kovax pro broušení pryskyřice
Nově na našem eshopu nabízíme japonské brusivo a příslušenství Kovax pro broušení licí pryskyřice. V nabídce najdete brusné kotouče pro hrubé broušení... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Ověřeno zákazníky
 
 1. Úvod
 2. Produkty podle použití
 3. Teroson RB R2000 HS - bílý 1l ochrana podvozku

Teroson RB R2000 HS - bílý 1l ochrana podvozku

Teroson RB R2000 HS - bílý 1l ochrana podvozku je ochranný rozpouštědlový nátěr bez přídavku bitumenové pryskyřice na bázi pryž / pryskyřice. dóza.

TEROSON RB R2000 HS – SVĚTLÝ  Ochranný rozpouštědlový nátěr bez přídavku bitumenové pryskyřice na bázi pryž / pryskyřice. Po úplném vyschnutí nátěr vy... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
380,00 Kč
314,05 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:6716
Výrobce:Teroson
použití:autoopravárenství
doba zasychání:24-48 hod
Barva:bílá
Báze:bitumenové pryskyřice
Teplota skladování:5 - 20°C
Viskozita:vysoká
Kompletní specifikace

TEROSON RB R2000 HS – SVĚTLÝ 

Ochranný rozpouštědlový nátěr bez přídavku bitumenové pryskyřice na bázi pryž / pryskyřice. Po úplném vyschnutí nátěr vykazuje ochranu proti soustavné elastické korozi s dobrými charakteristikami stárnutí a bez popraskání při nízkých teplotách především díky kombinaci výchozích surovin. Vyschlý film dobře přilne k čistým povrchům, stejně jako k povrchům s nátěrem a PVC povrchům. Film vykazuje velmi dobrou odolnost proti oděru. Nátěr klasickými barvami (běžnými a na vodné bázi) používanými v automobilovém průmyslu je možný za následujících podmínek: – ponechte nátěr alespoň 16 hodin vysychat – před konečným nátěrem naneste barvu jemným postřikem (mlhou) – konečný nátěr nanášejte až po započetí schnutí základní barvy – je možné následné sušení v sušárně při 60°C.

 

Oblasti aplikace:

Teroson RB R2000 HS je vhodný při opravách podvozku vozidla, podběhů kol, předních a zadních zástěrek, spoilerů, dveřních prahů a částečně také jako ochrana proti odletujícím kamenům. Přípravek je používán jako ochranný nátěr pro lakované součástky nebo povrchy ošetřené primerem na podvozku vozidla a při opravách nátěrů na bázi PVC a pryž / pryskyřice. Teroson RB R2000 HS je také vhodný pro tlumení vibrací podběhů kol a bočních stěn, a také pro překrytí a utěsnění oprav, svarů po svařování a přeplátování.

 

Technické údaje: 

 • Barva: bílá
 • Zápach: po benzínu
 • Hustota: přibližně 1,24 g/cm3
 • Obsah pevných částic: cca 64%
 • Odolnost průvěsu: dobrá
 • Tloušťka mokré vrstvy: 1mm
 • Doba vytvoření povrchové krusty: 2 – 4 h
 • Doba vytvrzení: 24 – 48 h
 • Odolnost abrazi: velmi vysoká
 • Teplota při zpracování: 10°C – 25°C
 • Teplota při provozu: –25°C až 80°C – Krátkodobě (do 1h) 100°C

 

Úvodní poznámka:

Před použitím je nezbytné přečíst bezpečnostní list výrobku k získání informací o preventivních opatřeních a bezpečnostních doporučeních. Také u chemických výrobků, vyjmutých z povinného označení, je nutno vždy dodržovat přiměřená bezpečnostní opatření.

 

Před aplikací:

Plocha, na kterou bude nanesen Teroson RB R2000 HS, musí být dobře očištěna a zbavena rzi. Povrch musí být čistý bez mastnot, nečistot a bez prachu. Místa plochy, které nechcete natřít, zakryjte papírem. Pokud přípravek nanášíte na podvozek nového automobilu, je třeba odstranit ochranný vosk pomocí vodní páry. V případě záměru aplikování přípravku u staršího vozidla věnujte zvýšenou pozornost odstranění veškeré rzi pomocí drátěného kartáče.

 

Použití:

Teroson RB 2000 HS se aplikuje pomocí nanášecí pistole Teroson – UBS z 1l plechovek; aplikační tlak: 4 – 5 bar. Před použitím plechovku protřepejte. Plechovku nenechávejte otevřenou, aby materiál nevysychal (a netvořil na povrchu škraloup ). Na vodorovném povrchu lze ochranný nátěr nanést v jednom kroku v tloušťce mokré vrstvy do 1 mm. Abyste zabránili vytvoření míst bez nátěru, materiál nanášejte křížem krážem. Za příhodných podmínek je vozidlo připraveno k odjezdu za 2 – 4 hodiny po aplikaci. K úplnému vyschnutí je nezbytné 24 – 48 hodin.

 

Důležité upozornění:

Nestříkejte na kloubní spojení, kloubovou hřídel, do motoru, výfuku a brzdového systému. Po použití nanášecí pistoli Teroson – UBS důkladně propláchněte a očistěte Čističem – FL. Čtěte pozorně návod přiložený u nanášecí pistole Teroson – UBS.

 

Čištění:

Přetoky odstraňujte okamžitě benzínem nebo použijte Čistič – FL.

 

Skladování:

Nebezpečí zmrznutí: NE – Skladovací teplota 10°C – 20°C – Trvanlivost 18 měsíců. Nebezpečí / bezpečnost / dopravní předpisy Viz. bezpečnostní list výrobku .

 

Doplňující informace:

Hustota produktu (20°C, g/cm3 ): 1,24 – Obsah VOC (g/100g produktu): 38 – Obsah TOC (g/100g produktu): 38 – Obsah netěkavých látek (% obj.): 64.

 

Klasifikace látky(směsi): 

H222 Extrémně hořlavý aerosol.

H315 Dráždí kůži

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H336 Může způsobit ospalost nebo závratě

H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakt
Prolep v.o.s.
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz