Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
10.03.2022
Nově v nabídce pigmenty a pasty do licí pryskyřice od Justresin a MyResin
Nově Vám na e-shopu i v kamenné prodejně nabízíme pigmentové pasty Justresin a práškové a perlescentní pigmenty MyResin. číst celé
15.03.2021
Videoukázka zapojení pneumatického pístu
Připravili jsme pro vás video jak jednoduše lze zapojit a ovládat pneumatický píst ručním ventilem a regulovat rychlost pístu škrtícími ventily. Vše n... číst celé
20.11.2020
Brusivo Kovax pro broušení pryskyřice
Nově na našem eshopu nabízíme japonské brusivo a příslušenství Kovax pro broušení licí pryskyřice. V nabídce najdete brusné kotouče pro hrubé broušení... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Ověřeno zákazníky
 
  1. Úvod
  2. Produkty podle použití
  3. Teroson WX 970 UBC 1l - Wax Anthrazit

Teroson WX 970 UBC 1l - Wax Anthrazit

Teroson WX 970 UBC 1l - Wax Anthrazit je vosková ochrana, protikorozní činidlo s obsahem rozpouštědel na ochranu podvozku vozidla. dóza.

Teroson WX 970  Protikorozní činidlo s obsahem rozpouštědel na ochranu podvozku vozidla, opravy a druhotné ošetření ochranných nátěrů. Terotex – wax j... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů
308,00 Kč
254,55 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:6720
Výrobce:Teroson
použití:autoopravárenství
Balení:kartuše 1000ml
Barva:antracit
Báze:vosk+polymer
Vlastnosti:ochrana podvozku
Kompletní specifikace

Teroson WX 970 

Protikorozní činidlo s obsahem rozpouštědel na ochranu podvozku vozidla, opravy a druhotné ošetření ochranných nátěrů. Terotex – wax je protikorozní činidlo s obsahem rozpouštědel avšak bez přídavku bitumenu na bázi vosku, polymerů a protikorozních látek. Produkt se nanáší pomocí nanášecí pistole Teroson UBC z 1l plechovek, ale i ze sudů bez pomoci vzduchu. Díky vynikající nestékavosti lze tento materiál nanášet do tloušťky 1 mm.

 

  • Terotex – wax se používá zejména jako nástřik podvozku vozidla, především jako ošetření ochranných nátěrů na bázi PVC, PVC/vosk, Bitumen/pryž a pryž/pryskyřice. 
  • Základ – vosk s polymerem
  • Barva – antracitová
  • Čištění – čistič + ředidlo FL, parní tlakové čističe

 

Před aplikací:

Plochy, na které bude nanesen Terotex – wax, musí být dobře očištěny a zbaveny rzi. Povrchy musí být suché, čisté, bez mastnot, nečistot a prachu. Terotex – wax nanášejte pouze na suché povrchy. Nátěry na bázi pryskyřice/vosk mohou působit problémy s adhezi Terotexu – wax. Pokud přípravek nanášíte na podvozek nového automobilu, je třeba odstranit ochranný vosk pomocí vodní páry, nebo nejprve proveďte zkoušku adheze. V případě záměru aplikování přípravku u staršího vozidla věnujte zvýšenou pozornost odstranění veškeré rzi pomocí drátěného kartáče.

 

Teplota při aplikaci:

Podvozek vozidla nesmí být příliš studený, aby byla zajištěna dostatečná adheze a správné nanášení. Teplota přípravku i podkladu by měla být alespoň 15°C. Aplikace z 1 l plechovek: – Terotex – wax se aplikuje pomocí nanášecí pistole Teroson – UBS, aplikační tlak: cca 3 bar. Před použitím plechovku protřepejte. Doporučená tloušťka mokrého nátěru: cca 0,5mm. S tímto vysokovýkonným zařízením se vytváří jen malé množství mlhy.

 

Čištění:

Přetoky odstraňujte okamžitě benzínem nebo použijte Čistič – FL. Terotex – wax muže být snadno odstranitelné pomocí benzínu nebo lihu. Větší množství lze odstranit vysokotlakou vodní parou. Proto podvozek ošetřený Terotexem – wax nelze čistit vysokotlakou vodní parou, pokud tímto postupem neodstraňujeme zbytky starého nátěru.

 

Klasifikace látky(směsi): 

H226 Hořlavá kapalina a páry.

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.

H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Rady a návody

Připravujeme pro Vás videonávody
"Jak a čím co lepit"

Kde nás najdete

PROLEP v.o.s 
Hlinská 579
370 01České Budějovice


Kontakt
Prolep v.o.s.
8,00-16,30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz